Рівень забруднення повітря в Києві перевищив норму в десять разів – соцмережі

Жителям деяких районів столиці України радять сидіти вдома за безпрецедентно брудного повітря.

У деяких районах Києва 21 жовтня зашкалив рівень шкідливих речовин у повітрі. Особливо сумна картина на Лівому березі столиці, повідомляє Телеграм-канал Індекс якості повітря у Києві.

На Позняках в понеділок станом на 11 ранку забруднення встановилося на рівні 577 одиниць при нормі до 50.

Також без маски порадили не ходити по Оболонському району, де шкідливі речовини в повітрі оцінили на 153.

На Воскресенці індекс забруднень досяг 128 – жителів закликали не гуляти без необхідності. Аналогічний рада дали мешканцям Святошина, де цей показник досяг 127.

На Русновке шкідливі речовини в повітрі дотягли до 73, що може нашкодити людям з респіраторними захворюваннями.

На Лук’янівці індекс склав 92, на Подолі – 61, на Борщагівці 60, на Солом’янці – 78, що теж небезпечно для хворих респіраторними інфекціями людей.

Найбезпечніше в Голосієво – там рівень забруднень встановився на позначці 11. В цьому районі можна гуляти і займатися спортом на відкритому просторі без ризику для здоров’я.

Тим часом прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що офіційних даних про забруднення повітря в Києві немає.

“Попередньо, мені доповіли, що, за офіційними даними, у нас в повітрі нічого аномального не спостерігається… Але з урахуванням того, що інформація з’явилася, ми розбираємося і найближчим часом вийдемо з окремою комунікацією. Офіційного підтвердження даних, які б давали можливість говорити, що з повітрям щось не так, у мене немає”, – заявив політик.

Нагадаємо, раніше стало відомо, скільки людей гине в рік із-за забруднення повітря. Також повідомлялося, що мери найбільших мегаполісів погодили план по боротьбі із забрудненням повітря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *