На ринку у Києві затримали 17 нелегальних мігрантів

Міграційна служба спільно з поліцейськими з управління по боротьбі з торгівлею людьми провели рейд на ринку Троєщині.

На столичному ринку “Троєщина” Державна міграційна служба в Києві та Київській області затримала 17 мігрантів. Про це в середу, 23 жовтня, повідомляє центральне міжрегіональне управління ДМС у Києві та Київській області.

Зазначається, що 22 жовтня на одному зі столичних ринків у Деснянському районі столиці затримали 17 іноземних громадян, які перебували на нелегальному становищі на території України.

“Неврегульованими мігрантами виявилися громадяни Афганістану, Узбекистану, Азербайджану, Киргизстану, Грузії, Китаю, Вірменії та Бангладеш. Іноземці проживали на території України без необхідних документів. Деякі з них незаконно потрапили на територію нашої країни, у інших закінчився термін перебування в Україні”, – повідомляють в ГМС.

За даними правоохоронців, порушників міграційного законодавства притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею про порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні (ст. 203 Купап).

Стосовно 11 осіб було прийнято рішення про примусової депортації в країну походження, двоє іноземців отримали скорочення термінів тимчасового перебування в Україні.

 

Раніше повідомлялося, що СБУ затримала українців, переправлявших нелегалів до ЄС.

Нагадаємо, що канал переправлення нелегалів ліквідували на Сумщині. Угрупування займалося незаконною переправою людей через кордон в декількох районах Сумської області.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *