У Києві станцію метро протягом року будуть закривати на вхід

Станція “Золоті ворота” буде закрита на вхід в годину пік вранці в робочі дні. Зміни режиму роботи пов’язані з капітальним ремонтом ескалаторів.

У київському метро станцію ” Золоті ворота будуть закривати на вхід вранці з 30 жовтня 2019 до 9 лютого 2021 року. Про це повідомляє прес-служба КП Київський метрополітен у вівторок, 29 жовтня.

“Ми починаємо послідовний ремонт усіх ескалаторів на станції Золоті ворота. Проведення таких робіт вимагає зміни у графіку роботи станції. З 30 жовтня вранці у робочі дні з 8:10 до 9:20 станцію будуть закривати на вхід”, – сказано в повідомленні.

В цей час два робочих ескалатора нахилу будуть піднімати пасажирів на вихід. Перехід буде працювати в звичайному режимі. В інший час станція працюватиме в звичайному режимі.

Плановий капітальний ремонт шести ескалаторів на Золотих воротах триватиме до 9 лютого 2021 року.

Як повідомлялося, Київ витратить 120 млн євро на трамваї і вагони метро. Метрополітен отримає 50 млн євро і придбає 50 нових вагонів, а Київпастранс за 70 млн євро зможе купити 40 сучасних трамваїв.

Також у Києві назвали точну дату запуску е-квитка. Спочатку планували відмовитися від жетонів і талонів з 31 жовтня 2019 року, але виявилося, що до цього ще не готові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *