У Києві жовтень побив чотири температурні рекорди

В середньому у жовтні в Києві температура повітря становила +11,1 градуси, що вище кліматичної норми на 3 градуси.

У Києві в період “бабиного літа” в жовтні синоптики зафіксували чотири температурні рекорди, про що свидетельсвуют дані Центральної геофізичної обсерваторії, опубліковані 1 листопада на сайті.

Повідомляється, що в середньому у жовтні в Києві температура повітря становила +11,1 градуси, що вище кліматичної норми на 3 градуси. Таким чином, в 2019 році жовтень став сьомим самим теплим місяцем з 1881 року.

Найтеплішим днем місяця стало 14 жовтня, коли температура повітря сягнула +24,3 градуси. Найменша температура зафіксована 31 жовтня – під ранок термометри відпустили до позначки -2,3 градуси.

Також метеорологи відзначили, що характерною особливістю нинішнього жовтня було те, що в період з 21 по 27 число в Києві стояли тумани, які скоротили період “бабиного літа”.

Крім цього повідомили про малій кількості дощів. На проспекті Науки за жовтень випало 13 мм опадів, що склало 37% кліматичної норми. Це вже п’ятий місяць поспіль, коли в столиці спостерігається недобір опадів.

Нагадаємо, 21 жовтня в Києві зафіксували четвертий температурний рекорд осені.

Ще повідомлялося, температура в Києві 15 жовтня майже на пів градуса перевищила попередній історичний максимум, зафіксований 134 роки тому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *