Під Києвом чиновники незаконно роздали 18 гектарів землі

Роздана земля знаходиться в зоні проходження Великої кільцевої дороги. Тепер прокуратура просить суд скасувати ці рішення.

Броварська райдержадміністрація розпорядилася передати фізособам 18 гектарів землі в зоні розташування Великої кільцевої автомобільної дороги. Тепер прокуратур Київської області оскаржила це розпорядження в суді. Про це повідомляє прес-служба прокуратури у середу, 13 листопада.

“Встановлено, що у 2007 році Київською обласною державною адміністрацією було затверджено протокол погодження генерального напрямку проходження Великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва, в тому числі, на околиці Броварського району”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з протоколом, головам районних держадміністрацій разом з районними радами необхідно було накласти тимчасові обмеження на земельні ділянки вздовж напрямку проходження траси – з розрахунку 250 м в обидві сторони.

“Однак, всупереч вимогам законодавства, на підставі розпорядження голови Броварської РДА у власність фізичним та юридичним особам відведені земельні ділянки площею 18 га, що знаходяться в коридорі проходження Великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва і потрапляють безпосередньо в зону розміщення самої автодороги. Виходячи з вищевикладеного, прокуратурою до суду направлено позов про скасування вищевказаного розпорядження райдержадміністрації та державних актів на землю”, – повідомили в прокуратурі.

Дії чиновників документує Служба безпеки і прокуратура документують протиправні дії чиновників Київської міської держадміністрації при реалізації проекту “Будівництво Великої Окружної дороги”.

Нагадаємо, що раніше заступник мера Ужгорода налагодив бізнес на державній землі. Ділянка був протиправно передано в розпорядження дружини чиновника, яка влітку цього року продала його своєму знайомому за 1,2 млн гривень.

Також МЕРТ заявило, що у держави вкрали половину сільгоспземель. Мінекономіки проводить інвентаризацією земель, яка числиться за державними підприємствами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *