Київ ввів нові обмеження на дорогах для вантажівок

Рішення Київради, яке обмежує рух фур по столиці, було прийнято ще в 2013 році.

Мер Києва Віталій Кличко показав, як столиця обмежує в’їзд вантажних автомобілів з дозволеною масою понад 4,5 тонн в межі міста, про що йдеться 14 листопада у його ролику у Facebook.

“Столиця обмежує в’їзд вантажних автомобілів з дозволеною масою понад 4,5 тонн в межах міста в години пік – з 07:00 до 10:00 ранку та ввечері з 17:00 до 20:00. Вводити такі зміни почали на в’їзді до Києва з боку Житомира. З часом обмеження пошириться і на інші в’їзди”, – зазначив Кличко.

За його словами, рішення Київради, яке обмежує рух фур по столиці, було прийнято ще в 2013 році. Тепер, завдяки злагодженій роботі Муніципальної варти і Нацполиции, без якої це зробити неможливо, його почали імплементувати.

“Зараз йде інформування про нові правила водіїв вантажівок, а також установ і організацій, які мають відношення до регулювання транспортних питань”, – додав мер.

Кличко повідомив, що за добу в Київ в’їжджає до 50 тисяч вантажних автомобілів, що негативно позначається на трафіку та екологічної ситуації в місті.

У планах – обмежувати в’їзд до столиці з 5 основних трас, що з’єднують Київ з прилеглими регіонами

.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, як жителі Києва оцінили роботу Віталія Кличка.

Ще повідомлялося, що НАБУ відкрило кримінальну справу проти Кличка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *