Кінотеатр Київ непридатний для використання – КМДА

Обстеження будівлі кінотеатру показало, що приміщення нещадно експлуатувалося роками. Його відвідувачі щодня опинялися в небезпеці.

Будівля кінотеатру Київ, яке знаходиться в центрі столиці, наразі перебуває в непридатному до використання за призначенням стан. Про це напередодні повідомила прес-служба Київської міськдержадміністрації (КМДА) з посиланням на дані Науково-дослідного інституту інноваційного будівництва Української академії наук.

“Враховуючи це, найближчим часом планується провести виїзне засідання Комісії з питань власності в приміщенні самого кінотеатру, де обговорити подальші дії з порятунку будівлі”, – сказано в повідомленні.

За словами директора КП ” Київкінофільм Дениса Хомича, обстеження показало, що приміщення нещадно експлуатувалося роками, у нього не вкладалося ні копійки, а відвідувачі щодня опинялися в небезпеці.

“Дах в жахливому стані, пліснява на стелі, пожежні виходи замуровані, а в підвалі руйнуються несучі конструкції. Старий орендар не допускав представників міських служб до огляду всіх приміщень. Це стало можливим тільки після того, як орендар звільнив будівля кінотеатру”, – сказав Хомич.

За результатами обстеження, в будівлі кінотеатру відсутні системи димовидалення, мовного оповіщення про пожежу, автоматизації систем протипожежного захисту, блискавкозахист. В неробочому стані перебувають системи внутрішнього протипожежного водопостачання, система автоматичної пожежної сигналізації. Металеві конструкції не забезпечують клас вогнестійкості R60, евакуаційні виходи не відповідають нормам експлуатації людей при пожежі, в обсязі сходової клітки на вихід зовні влаштовано приміщення.

У Киевкинофильме заявили, що хочуть, щоб кінотеатр якомога швидше знову прийняв відвідувачів і проводив кінофестивалі, але для цього потрібно привести його в належний стан.

Нагадаємо, в квітні нинішнього року став відомий новий орендар кінотеатру Київ. У конкурсі взяли участь п’ять компаній, контракт на десятирічну оренду отримала мережа Сінема Центр, запропонувала понад 2,1 млн гривень в місяць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *