У Києві підпалили третю мобільну вишку в знак солідарності з курдами

Палії заявили, що атакували Lifecell, так як цей оператор належить турецькій компанії Turkcell.

У Києві активісти у ніч на вівторок, 10 грудня, підпалили вишку мобільного оператора Lifecell “в знак солідарності з курдськими партизанами”. Про це повідомили самі палії, які називають себе “анархістами”.

Вони стверджують, що це політичний акт проти військової операції Туреччини на території Сирії.

Це вже третій підпал вишки Lifecell. Цього разу їх об’єктом нападу стала вишка на перетині Гостомельського шосе і Великої кільцевої дороги.

За словами “анархістів”, вони атакували Lifecell, так як цей оператор належить турецькій компанії Turkcell – “співучаснику агресії режиму Ердогана проти народного самоврядування в Курдистані”.

Палії заявляють, що компанія Turkcell зводить свої вишки “на захоплених турецьким урядом територіях Сирії” та українські активісти підпалюють вишки в знак солідарності з курдськими партизанами і українськими протестувальниками, яких у жовтні невідомі атакували на мітингу під турецьким посольством.

Нагадаємо, в середині листопада під Києвом спалили дві вишки Lifecell у “підтримку” Курдистану. У компанії назвали інцидент “актом вандалізму”. Перед цим у Сирії поновилися бої між турецькими силами і курдами. Зіткнення сталося через три тижні відносного спокою після досягнення угоди між Росією і Туреччиною про виведення підрозділів курдських сил самооборони за межі буферної зони безпеки.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *