У Києві випробували на міцність новий Шулявський міст

Щоб запустити рух по Шулявському шляхопроводу на цьому тижні, будівельники без вихідних працюють вдень і вночі.

У Києві відбулися технічні випробування Шулявського шляхопроводу перед відкриттям. По мосту пустили вісім 30-тонних вантажівок. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко у Twitter в п’ятницю, 27 грудня.

“Відбулися випробування Шулявського шляхопроводу. Поки по нього їздили вісім 30-ти тонників, ми з будівельниками стояли під мостом. Є у них така традиція”, – написав міський голова.

У столичній мерії стверджують, що Шулявський міст буде відкритий вже на цьому тижні. Щоб запустити рух по шляхопроводу з вулиці Довженка на вулицю Вадима Гетьмана до кінця цього року, будівельники без вихідних працюють і вдень, і вночі.

Новий Шулявський міст вже заасфальтували і нанесли на дорожнє покриття тимчасову розмітку. Після цього і пройшли випробування.

Нагадаємо, на початку грудня була встановлена остання секція Шулявського мосту. Прогін вагою 540 тонн підняв і виставив в проектне положення голландський супердомкрат.

Також ЗМІ повідомляли, що вартість ремонту Шулявського мосту піднялася до 1 млрд гривень, з яких з яких 716 млн виділено на будівельні роботи, а інші кошти – на обладнання та інші витрати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *