У лікарні Києва вперше імплантували механічне серце

kyivcity.gov.ua

kyivcity.gov.ua

kyivcity.gov.ua

kyivcity.gov.ua

kyivcity.gov.ua

kyivcity.gov.ua

kyivcity.gov.ua

kyivcity.gov.ua

Це перша подібна операція в Україні виконана на базі муніципального медичного закладу.

В Олександрівській клінічній лікарні Києва кардіохірурги провели унікальну операцію по імплантації механічного серця – це перша подібна операція в Україні виконана на базі муніципального медичного закладу. Про це повідомляється на сайті КМДА.

Уточнюється, що 67-річний киянин, якому зробили операцію, страждає тяжкою формою серцевої недостатності і переніс кілька інфарктів. Протягом останнього місяця він перебував на стаціонарному підтримуючому лікуванні.

Унікальна операція тривала три години. Оперували кардіохірурги Олександрівської лікарні, які пройшли відповідне навчання за кордоном та отримали сертифікати фахівців з імплантації механічного серця.

Вартість такої операції (включаючи механічне серце та інші витратні матеріали) – близько 5 мільйонів гривень. Саме серце стоїть – 4,5 мільйона гривень. Як уточнюють в КМДА, для пацієнта операція була безкоштовною, завдяки програмі “Здоров’я киян”, яку фінансує місто.

“Це кардіологічне відділення є одним з найкращих відділень в Україні. За два роки в ньому проведено понад 7 тис. операцій на серці. Днями проведена унікальна операція з імплантації механічного серця. Всього кілька таких операцій було зроблено в Україні в Інституті серця. Операцію провели столичні кардіохірурги. Це найвищий рівень, який може бути в кардіології”, – заявив мер столиці Віталій Кличко.

Раніше повідомлялося, що львівські хірурги видалили 20-кілограмову пухлину. Подібні гігантські пухлини є рідкістю, а для України це унікальний випадок.

На Донбасі військові лікарі врятували поранену фронтову собаку. 18+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *