У Києві на мосту Патона прорвало теплотрасу

Без централізованого опалення і гарячого водопостачання залишилися близько 200 житлових будинків в мікрорайонах Русанівка та Березняки.

У Києві на мосту Патона у вівторок, 3 березня, стався прорив теплотраси, внаслідок чого в Дніпро хлинули потоки гарячої води. Відповідні відео з’явилися в соцмережах.

У свою чергу столична влада повідомили, що інцидент стався сьогодні о 14:40 і аварійна бригада Київтеплоенерго локалізувала пошкодження магістрального трубопроводу діаметром 600 мм

“Ремонтні роботи планується завершити завтра до кінця дня. В даний час послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання буде припинено близько 200 житлових будинків в мікрорайонах Русанівка та Березняки”, – йдеться в повідомленні, і зазначається, що трубопровід був введений в експлуатацію в 1962 році.

Рух транспорту на мосту Патона на час ремонтних робіт не обмежується.

Раніше фахівці заявили про критичний стан мосту Патона в Києві. Обстеження виявило серйозну корозію металу. Стверджувалося, що міст знаходиться в непрацездатному стані, і його потрібно в терміновому порядку закрити на ремонт.

У грудні повідомлялося, що на мосту Патона виявили аварійний просідання дорожнього покриття. Рух автотранспорту було обмежено. У підсумку ремонтні роботи на мосту Патона були завершені на три доби раніше, ніж було заплановано. Застосовувався бетон з поліпшеними якостями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *