Оператор ГТС попередив про відключення газу Києву

Київгаз – єдиний з 44 облгазів, який досі не уклав согглашение на транспортування з Оператором ГТС.

Київгаз не уклав договір про транспортування газу, у зв’язку з чим столицю можуть відключити від газопостачання, заявляте прес-служба Оператора ГТС України в Facebook в п’ятницю, 6 березня.

“Київгаз як оператор газорозподільної мережі в Києві вже більше двох місяців саботує укладення типового договору на транспортування газу із Оператор ГТС України. Згідно з Кодексом ГТС Оператор ГТС повинен припинити транспортування газу до мереж Київгазу, що в результаті призведе до зупинки газопостачання для всіх споживачів у столиці”, – йдеться в повідомленні.

В ГТС відзначили, що Київгаз залишається єдиним серед всіх 44 облгазів в Україні, який не уклав договір на транспортування, як того вимагає закон.

З метою недопущення енергетичного колапсу в Києві ГТС України звернулися до НКРЭКУ з вимогою провести перевірку дотримання Київгазом ліцензійних умов їх діяльності, а саме – про наявність у цього облгазу чинного договору з ОГТСУ.

Зазначимо, раніше Оператор ГТС України звинуватив облгази в підриві своєї фінансової стабільності. В облгазах заявили, що купують газ на Українській енергетичній біржі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *