У Києві будуть карати за порушення карантину

За порушення буде адміністративна або кримінальна відповідальність, контролювати буде поліція, заявили в КМДА.

За порушення правил карантину загрожує адміністративна або кримінальна відповідальність. Про це заявив у середу, 11 березня, перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Як відомо, з 12 березня до кінця місяця у столиці заборонені масові заходи чисельністю понад 60 осіб, торгово-розважальні центри і розважальні зони в шопінг-молах повинні припинити свою роботу. Всі навчальні заклади повинні піти на карантин.

Поворозник зазначив, що рішення щодо впровадження обмежувальних заходів у столиці у зв’язку з коронавірусом є обов’язковим для всіх установ незалежно від форми власності.

“За порушення буде адміністративна або кримінальна відповідальність, контролювати буде поліція”, – сказав він.

“Перше, що ми робимо – закриваємо дошкільні навчальні заклади. Тому прохання до роботодавців – по можливості зробити гнучкий робочий графік для працівників з маленькими дітьми. Також забезпечити безпеку продавців”, – додав він.

Він також підкреслив, що планується закупівля і поставка до кінця тижня двох тест-систем в аеропорти Києва. Також планується забезпечити столицю до кінця тижня 5 тис. експрес-тестів.

“Вчора у нас було 2,5 тис. швидких тестів на коронавірус. Ми робимо все можливе, щоб до кінця тижня доставити в аеропорти дві тест-машини”,- сказав він, додавши, що тести будуть доступні тільки в медустановах.

Як відомо, обмежувальні заходи також ввели на загальнодержавному рівні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *