У Києві з-за карантину повітря стало чистіше

Рівень забруднення повітря в столиці з-за карантину став набагато нижча порівняно з попередніми показниками.

Введений на території країни карантин вплинув в позитивну сторону на якість повітря в Києві, про що свідчать дані ресурсу SaveEcoBot.

“Станом на 11:00 індекс якості повітря, який показує SaveEcoBot, в центрі міста становить 66 пунктів при нормі від 0 до 50”, – пише ресурс Хмарочос.

Такий рівень забруднення визначають як “помірний”.

Так, на Майдані Незалежності відзначається 66 пунктів, на вулиці Миколи Закревського – 53, на проспекті Науки – 53, в районі Позняків (вулицях Драгоманова – 63 і Ахматової – 62) на вулиці Володимира Сосюри – 60.

Зазначається, що наприкінці січня індекси, які фіксував SaveEcoBot, були в 3-4 рази вище.

Зокрема, на Майдані Незалежності рівень забруднення був “дуже шкідливий” і склав 219 пунктів (при нормі від 0 до 50), в районі Видубичів – 157, у районі Осокорків і Харківського масиву – 155, на Шулявці – 158, над Русанівськими садами – 162, над Лісовим масивом – 161, на вулиці Сосюри (Соцмісто) – 159.

Разом з тим якість повітря в Києві могло також покращитися з-за того, що були вихідні та з-за невеликого похолодання.

Напередодні стало відомо, що в Києві закривають торговельні центри та магазини з-за карантину у зв’язку з коронавірусом.

Паралельно в КМДА уточнили обмеження руху транспорту. В’їзд і виїзд з Києва не буде заборонений в рамках карантинних заходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *