У КМДА уточнили обмеження руху транспорту

Столицю не будуть закривати на в’їзд і виїзд, також не буде обмежуватися робота громадського транспорту.

В’їзд і виїзд з Києва не буде заборонений в рамках карантинних заходів через коронвируса, також не планується обмежувати рух громадського транспорту, повідомив у понеділок, 16 березня, перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, відміна маршрутів поїздів між містами – питання до уряду.

Громадський транспорт продовжить працювати, але громадянам рекомендували масковий режим.

Чиновник закликав максимально обмежити контакти з людьми. У разі необхідності та неможливості роботи з дому пересуватися виключно за маршрутами: робота – дім – аптека – магазин.

“Ми настійно рекомендуємо виходити з дому виключно у випадках походу на роботу, в магазин, аптеку, лікарню. Більше ні під якими приводами з дому не виходити. Максимально обмежити соціальні контакти, включаючи родичів один з одним для того, щоб не дати можливості поширення інфекції”, – заявив Поворозник.

Враховуючи те, що буде закрита велика частина розважальних, торговельних закладів, це стримає переміщення людей.

Крім цього, при симптомах коронавіруса рекомендують не йти в лікарню, а повідомляти лікаря по телефону.

“Обмеження пересування людей – це норма, яка була запропонована кабінетом міністрів. Відміна маршрутів поїздів – це питання до Кабміну”, – зазначив Поворозник.

Як відомо, в Києві через карантин закриваються торгові центри та магазини за винятком продуктових і господарських магазинів і аптек. АЗС, банки і банкомати працюватимуть.

Такі ж заходи вводять і в інших містах України.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *