До кінця карантину метро Києва відкривати не будуть

Київ закупив 39 нових машин швидкої допомоги

Столична влада обіцяє збільшити кількість міського транспорту, особливо для доставки людей в спальні райони.

Мер Києва Віталій Кличко виключив відкриття метро до кінця карантину. Про це він сказав на брифінгу у четвер, 19 березня.

Напередодні секретар Київради Володимир Прокопів заявив про розробку плану спеціальних заходів, які дозволять відновити роботу метрополітену, але з обмеженнями.

Кличко це заяву назвав особистою точкою зору окремих чиновників.

“Вчора люди, які не є фахівцями, зробили заяву про часткове відновлення метрополітену. Це персональна думка цих людей. Вакцини від коронавіруса в світі, на жаль, не існує… Тому скасування руху метрополітену до 3 квітня – це вимушений крок на випередження”, – наголосив мер.

Також він розповів про переговори з приватними перевізниками.

“Немає такого транспорту, який зміг би перевести таку кількість людей (метро). Цим викликані великі черги на зупинках транспорту. Ми зараз ведемо переговори з перевізниками. Але, на жаль, деякі приватні компанії зменшують кількість транспорту. Я вважаю це неприпустимим”, – зазначив мер.

При цьому він заявив, що кількість міського транспорту планується збільшити, особливо для доставки людей в спальні райони.

Також Кличко повідомив, що сьогодні у Київ надійшло 62 тисяч масок, наступного тижня очікується ще 100 тисяч. Крім того, для міста закупили 39 нових машин швидкої допомоги, які оснащені апаратом искусственней вентиляції легенів

Мер Києва також зазначив, що минулого тижня в столиці зроблені 230 експрес-аналізів на коронавірус, два з яких виявилися позитивними. Ще два хворих коронавірусом в Київській області.

Нагадаємо, київське метро закрили на карантин у рамках попередження розповсюдження коронавіруса напередодні в 23:00.

У зв’язку з цим Київпастранс запустив маршрути наземного транспорту, які замінять пересування по гілках метро.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *