Митників підозрюють у контрабанді медичних масок в Іспанію

За кордон поставили дві партії масок українського виробництва за заниженою вартістю без сплати митних платежів.

Київських митників підозрюють у причетності до незаконного експорту медичних масок в Іспанію. Про це повідомляє прес-служба прокуратури столиці у вівторок, 24 березня.

“Прокуратура міста Києва розпочала досудове розслідування за фактом можливого вчинення кримінального злочину працівниками Київської митниці при оформленні експорту медичних масок з України в Іспанію”, – сказано в повідомленні.

Зазначається, що 23 березня 2020 року на інтернет-ресурсі була викладена інформація про обставини поставки за кордон двох партій медичних масок, вироблених в Україні. Поставка товару була здійснена за заниженою вартістю, для ухилення від сплати митних платежів та за сприяння працівників Київської митниці.

“Враховуючи викладене, прокуратурою міста Києва відомості про можливе вчинення посадовими особами Київської митниці кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки – ред.) КК України, внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань”, – підсумували в прокуратурі.

Нагадаємо, що раніше в Україні запобігли експорт масок. Українські силовики запобігли вивезення 21 тисячі масок в Ізраїль на мільйон гривень. Суд заарештував вже вантаж.

Також у КМДА розповіли про запас масок на 7-10 днів. У КМДА повідомили, що в першу чергу масками будуть забезпечувати тих, хто контактує з великою кількістю людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *