У Києві бізнесменам нададуть пільги на оренду майна

У зв’язку з обмежувальними заходами у столиці КМДА передбачила пільги для малого і середнього бізнесу.

У Києві для малого і середнього бізнесу передбачили 50-відсоткову пільгу на сплату за оренду комунального майна на період карантину, говориться в прес-центрі КМДА.

Така пільга буде діяти до 31 липня.

У разі неможливості використання об’єкта – так само тимчасово – до 31 липня підтримано звільнити орендарів комунального майна від оплати за договорами оренди (фактично підприємці будуть платити символічну 1 гривню), повідомили в КМДА.

“Ми обіцяли і знайшли механізм, як зменшити фінансове навантаження на малий і середній бізнес, який працює в столиці. І який сьогодні найбільш вразливий у таке складне і для міста, і для країни час. Поки невідомо, коли завершаться обмежувальні заходи, і підприємці зможуть повернутися до звичного ритму роботи. І будуть завершені обмеження після 24 квітня. Поки про це рано говорити. Але ми сьогодні зробили серйозний жест підтримки. Право на ці пільги малий і середній бізнес буде мати вже з 11 березня”, – сказав мер Віталій Кличко.

У столиці на сьогоднішній день майже 900 000 квадратних метрів нежитлових приміщень комунального майна здаються в оренду. І більшу частину орендує малий і середній бізнес – це близько 6000 суб’єктів підприємницької діяльності.

Також Кореспондент писав, що в НБУ оголосили про пільги ппро кредитами в період карантину.

Раніше в Мінсоцполітики пояснили, чому субсидія на комуналку вигідніше пільг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *