Фингруппа ICU закупила тести і обладнання для столичних лікарень

Медобладнання та витратні матеріали передали Олександрівської лікарні, міській лікарні №4 та київському перинатальному центру.

Фінансова група ICU у зв’язку з поширенням коронавіруса закупила медичне обладнання для кількох лікарень Києва, повідомляє прес-служба компанії.

Зокрема, було закуплено реанімаційне обладнання, витратні матеріали для реанімацій і тести для діагностики коронавіруса.

Так, для Олександрівської лікарні, в якій перебуває більшість хворих коронавірусом, придбали 200 додаткових тестів методом полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР тести).

Для міської лікарні №4 закупили 4750 одиниць реанімаційних витратних матеріалів: вирусобактериальных фільтрів, дихальних контурів, ендотрахеальних трубок, кисневих масок і дренажних мішків.

Київський перинатальний центр, що приймає вагітних і породіль з вірусними інфекціями, отримав три реанімаційних монітора all-in-one.

“Важлива будь-яка підтримка, незалежно від суми. Ми закликаємо бізнес бути соціально відповідальним як ніколи, допомагати медикам і населенню впоратися з цією бідою, щоб повернути життя країни в нормальне, здорове русло з мінімальними втратами”, – заявив співзасновник групи ICU Пасенюк.

За останніми даними, в Києві 55 випадків захворювання коронавірусом, 8 з яких виявлено сьогодні. Зараз Київський міський лабораторний центр МОЗ України перевіряє на підтвердження або спростування діагнозу ще 32 зразка.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *