У КМДА заперечують закриття Києва на в’їзд

В’їзди і виїзди з Києва не закрили, а контролюються співробітниками поліції і муніципальної варти.

У Київській міській держадміністрації спростували інформацію про заборону на в’їзд і виїзд приватного транспорту столиці. Відповідна інформація в суботу, 28 березня, з’явилася на сторінці КМДА в Facebook.

“В’їзд у Київ легковим транспортом не обмежена. На сьогодні діє обмеження на в’їзд автобусів міжміського та міжобласного сполучення. Діє вона з 17 березня. У разі погіршення епідеміологічної ситуації – будемо приймати інші рішення”, – повідомив радник мера Києва і секретар Штабу з ліквідації наслідків НС Володимир Бондаренко.

Він додав, що термометрія на в’їздах буде здійснюватися поки вибірково, у разі погіршення ситуації – стане обов’язковою.

“Блок-пости на в’їздах до Києва працюють вже тиждень. На них чергує поліція і муніципальна варта. Всі обмеження, встановлені для міста Києва синхронізовані з рішеннями Кабінету Міністрів України. Тобто: в’їзди і виїзди з столиці не закриті, а контролюються”, – зазначив Бондаренко.

Разом з тим населенню рекомендують обмежити пересування на власних автомобілях між населеними пунктами, районами та регіонами України, якщо для цього немає необхідності.

Раніше народний депутат Олексій Гончаренко опублікував у своєму телеграм-каналі розпорядження КМДА про умови пропускного режиму в столиці у зв’язку з поширенням коронавіруса, прокоментувавши, що в’їзд до Києва нібито заборонено до 24 квітня. Проте в документі про це не йдеться.

Раніше повідомлялося, що в Києві підтверджено 74 випадки COVID-19. За день зафіксовано 19 нових випадків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *