Зеленський про Золоте й ветеранів: Навіщо залякувати людей?

Президент Володимир Зеленський готовий говорити з добровольцями з приводу захисту Золотого, але вважає, що вони не повинні ходити зі зброєю й залякувати населення.

Джерело: зустріч голови держави з журналістами на Фудмаркеті в Києві

Деталі: Президента запитали, що буде, якщо ветерани заблокують Золоте зі зброєю, чи будуть їх “силою вибивати”, аби провести розведення військ. Зеленський відповів: “Силою і дурак може. Це ж неправильний підхід. Із ветеранами треба розмовляти, пояснювати свою позицію – свою позицію як президента, громадянську позицію., позицію як людини”.

Пряма мова Зеленського: “Я вчора зустрічався з ветеранами. Там всі були – і Нацкорпус, і “Азов” ,і всі інші. Я їм пояснив. 99% із тих, з ким я вчора зустрівся, говорять: “А чого ж Ви з нами не комунікуєте, чого Ви нам не пояснюєте?” Я їм кажу: хлопці, як я повинен говорити з Росією? Ви хочете, щоб це була гра в покер, де вони знають мої карти?… Як я можу всю інформацію розказати?

Я згоден, що комунікація слабка. Я знаю, що “підігрівають” багатьох людей, які справедливо не розуміли і про Штайнмаєра, і про таке інше. Не розуміли, не знали – але їх “підігрівають”, і ми знаємо, хто “підігріває”.

Президент сказав, що для припинення війни потрібно допомагати один одному.

Пряма мова: “Тому говорити з ветеранами, які є вже в Золотому, треба. Якщо там є ветерани, я поважаю їх, але якщо вони приїхали й вони озброєні – це неправильно. Вони не військові зараз, але сидять озброєні, зняли дім…

Був збір людей, прийшло 500 людей. Приїхали якісь люди. Я вірю, що це були не ветерани, поговорили з людьми, показали їм папери “ДНР”/”ЛНР” – звідки вони в них? Розказали, що вас кидають, тому що завтра тут буде “ДНР” і “ЛНР”.

Що далі відбулося? Приїхали наші люди, був збір добровольчий – прийшло 500 людей, 498 показали на цих двох людей і сказали :Вони ходять кожного дня і кажуть: завтра Зеленський вас здасть, завтра ми відійдемо, а деяких будуть виселяти з домівок і хат… Навіщо це робили ці люди, які ходили і те говорили?”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *