“Слуга народу” запропонував перерозподілити податки

Ткаченко запропонував залишати 60% податків фізосіб у міському бюджеті Києва, бо поточного бюджету недостатньо.

Народний депутат від Слуги народу Олександр Ткаченко зареєстрував законопроект № 2254 про зміну розподілу податку на доходи фізичних осіб між держбюджетом та міським бюджетом Києва. Про це він написав у Facebook в суботу, 19 жовтня.

За його словами, на сьогодні 60% ПДФО, зібраних в Києві, передаються до держбюджету. Так, у 2018 році Київ передав в бюджет України доходів від ПДФО на суму 27,3 млрд грн, а в бюджеті міста залишилося 18,7 млрд грн.

“Вважаю несправедливим таке розподіл. У законопроекті ми пропонуємо: 60% буде залишатися в Києві, 40% – до держбюджету. Так само, як і в інших містах країни. Київ не повинен віддавати більше, адже виконує, крім того, ще й столичну функцію”, – заявив Ткаченко.

Він також зазначив, що в столиці зосереджено майже 12,5% населення України, яке щодня використовує міські ресурси, інфраструктуру і майно. При цьому місто в занедбаному стані, є серйозні інфраструктурні, транспортні, екологічні, житлово-комунальні, соціальні і багато інших проблем, які з кожним роком збільшуються.

Також “слуга народу” перерахував нагальні проблеми столиці, поточний бюджет якої з ними поки не справляється: зниження кількості муніципального транспорту на 10%, аварійний стан мостів через Дніпро і всіх доріг. Також майже не будуються нові станції метро. Пригнічує Ткаченко і ситуація з садочками та школами, в яких катастрофічно не вистачає місць для дітей.

“Це лише деякі з системних проблем Києва, які потрібно терміново вирішувати. Ситуація настільки запущена, що поточний бюджет міста не впорається з такими завданнями. Зміни в закон дозволять отримати додаткові кошти в бюджет”, – підсумував депутат.

Нагадаємо, що раніше в Слузі народу представили законопроект про київ. Закон презентував Олександр Ткаченко, який заявив, що цей закон повинен дати “право на насолоду від життя в місті і його споглядання”.

Також повідомлялося, що “слуга народу” попросив у Києва вісім квартир. Богдан Торохтій попросив мерію виділити своїм помічникам вісім квартир у столиці “у зв’язку зі службовою необхідністю”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *