Названа дата початку опалювального сезону в Києві

Опалення у житлових будинках Києва почнуть включати 25 жовтня. На повний запуск системи необхідно 10 днів.

Опалення в житловому фонді Києва начнутвключать з 25 жовтня. Про це в середу, 23 жовтня, повідомив мер столиці Віталій Кличко в ефірі Радіо Київ.

“Наступний тиждень буде вже холодний. І післязавтра ми запускаємо систему опалення. Хочу попередити, що наша система центрального опалення найбільша в Європі, і для того, щоб почала працювати на повну потужність, нам потрібно близько 10 днів. Але післязавтра, 25 жовтня, вже починаємо опалювальний сезон”, – сказав Кличко.

Він запевнив, що місто підготовлений до опалювального сезону.

“Зокрема комунальне підприємство Київтеплоенерго вже замінило понад 80 кілометрів зношених тепломереж і далі тривають роботи. У спадок нам залишилося понад 20 000 кілометрів тепломереж, які потребують ремонту. Тим не менше ми робимо ремонти зношених мереж. Гарантувати, що поривів не буде, я не можу, бо у спадщину така система дісталася, і ми робимо все, щоб відремонтувати обладнання. Зараз підписані договори на закупівлю газу Нафтогазом, тобто до опалювального сезону ми готові”, – зазначив Кличко.

Як повідомлялося, Київтеплоенерго ініціює підвищення тарифу на виробництво теплової енергії для потреб населення на 29,6%, або на 285,82 грн/Гкал до 1 тис. 250,01 грн/Гкал.

У той же час, прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що Кабінет міністрів поки не планує заходи для збільшення тарифів на опалення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *