У київських школах посилюють заходи безпеки

Забезпечувати безпеку в столичних школах буде Муніципальна охорона. Таку практику хочуть поширити на всі школи міста.

До охорони шкіл у Києві залучили Муніципальну охорону. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський, повідомляє прес-служба міськадміністрації в середу, 23 жовтня.

За його словами, у школах, де працює така система безпеки відсутні будь-які провокаційні ситуації чи надзвичайні події. Також Мондрієвський зазначив, що в Києві докладають максимум зусиль, щоб кращий досвід щодо безпеки дітей був використаний у всіх навчальних закладах столиці.

“Безпека наших дітей – це найголовніше і для цього доступ на територію шкіл сторонніх осіб треба максимально обмежити, а доступ батьків зробити системним, чітким та максимально організованим. Саме тому звертаюся до батьків: щоб мінімізувати ризики, будь ласка, поважайте правила. Школа вашим дітям не ворог, і з вами у нас спільна мета – зробити перебування дітей у школах безпечним”, – зазначив чиновник.

Також він додав, що правила доступу на територію шкіл повинні бути єдиними для всіх.

“Пред’являти документ, що засвідчує особу, та фіксувати вхід і вихід сторонніх людей – це не примха, а вимога часу”, – заявив Мондрієвський.

Раніше повідомлялося, що в одну із шкіл Києва з ревізією нагрянув спікер парламенту Дмитро Разумков.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *