У Києві пройшла акція протесту проти забруднення повітря

Мешканці Осокорків, Позняків і Березняків вважають, що зміг у Києві виник через ТЕЦ і заводу “Енергія”, де досі не встановили спеціальні фільтри для очищення.

Вранці у четвер, 24 жовтня, кияни, незадоволені станом повітря в столиці, вийшли на акцію протесту на міст біля станції метро Осокорки. Про це повідомляється в співтоваристві ПОХ (Позняки, Осокрки, Харківський) в Facebook.

Відзначається, що люди вивісили на шляхопроводі банери з написами: “Хочемо дихати, а не задихатися” і “Досить нас труїти”.

Місцеві жителі заявляють, що неприємний запах у столичному повітрі відчувався ще влітку. Однак тоді київська влада пояснювали це тим, що навколо Києва горять торфовища. Однак восени проблема із забрудненням навколишнього середовища тільки посилилася із-за найсильнішого смогу, який вже декілька днів спостерігається в Києві.

“Проблеми з повітрям виникли через ТЕЦ і заводу “Енергія”, де досі не встановили спеціальні фільтри для очищення. Хоча нам обіцяли зробити це ще в 2017 році, але так і не зробили. І ми бачимо, що проблема з повітрям тільки посилюється, адже клімат в Києві змінюється. Про це вже давно говорять екологи, але місцева влада не звертають на це увагу”, – заявили учасники акції.

Своєю акцією кияни сподіваються привернути увагу влади до проблеми екології і визнати, що зміг у Києві виникає не з-за погодних умов, а, на їхню думку, із-за діяльності ряду підприємств, що викидають в атмосферу шкідливі речовини.

Крім того, кияни сподіваються, що столична влада приведуть в порядок місцеве законодавство і зобов’яжуть зменшити викид шкідливих речовин в столичний повітря.

Нагадаємо, напередодні в КМДА заявили, що в Києві зміг виник через “продуктів життєдіяльності міста.

Також повідомлялося, що Київ обійшов Пекін за рівнем забруднення повітря. Серед лідерів забрудненого повітря в Києві проспект Науки, бульвар Перова і масив Райдужний.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *