У Києві вимагають легалізації марихуани

Учасники акції мітингують біля будівель МВС, Моз та Верховної Ради. Вони вимагають доступ пацієнтів до медичного каннабису.

У суботу, 26 жовтня в Києві проходить черговий марш прихильників легалізації медичної марихуани. Активісти мають намір пройтися до будівель двох міністерств і парламенту, повідомляє Страна.иа.

Так, близько полудня учасники зібралися біля Кабінету міністрів звідки пройдуть ходою до міністерства внутрішніх справ і охорони здоров’я. Марш повинен завершитися мітингом біля будівлі парламенту.

Учасники акції вимагають врегулювання законного доступу пацієнтів до медичного каннабису, а також декриміналізації незначних проступків, пов’язаних з незаконним зберіганням канабісу без мети збуту.

За словами організаторів, вживати марихуану в медичних цілях необхідно майже двом мільйонам осіб, які не можуть отримати ефективного лікування через відсутність відповідного правового поля в країні. Серед цих двох мільйонів близько 20 тисяч – діти з фармрезистентными формами епілепсії. Також в цю групу входять сотні тисяч онкохворих.

Раніше Зеленський заявив, що не вважає питання легалізації канабісу пріоритетним.

Тим часом нова глава Моз Зоряна Скалецька вважає, що українці повинні мати доступ до медичного каннабису, і заявила, що буде працювати в цьому напрямку.

Раніше соцопитування показало, що легалізацію медичної марихуани підтримує більше 50% українців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *