Жителі Києва оцінили роботу Кличко – опитування

Кількість киян, які в цілому підтримують нинішнього мера майже таке ж, як і тих, кому не подобається його діяльність.

Кияни практично порівну розділилися в питанні того, правильно чи неправильно йдуть справи в столиці, однак тих, хто задоволений мером Віталієм Кличком, трохи більше, ніж незадоволених. Про це свідчать результати дослідження, яке Київський міжнародний інститут соціології оприлюднив у вівторок, 29 жовтня.

Так, 44,6% опитаних жителів Києва вважають, що в місті справи в цілому йдуть у правильному напрямку, і лише на 0,1% менше (44,5%) вважають, що в неправильному. 6,1% респондентів не змогли або відмовилися відповідати на запитання.

Кожен третій – 34,4% – респондент “добре” оцінює діяльність Кличко на посаді мера. “Погано” – 30,9%. Також кожен третій – 34,5% – вважає, що його робота заслуговує оцінки “ні добре, ні погано”.

Опитування проведено з 11 по 22 жовтня 2019 року серед 803 громадян від 18 років і старше в Києві. Метод – телефонне інтерв’ю з використанням комп’ютера. Похибка – 1,6-3,5%.

Як повідомлялося, рішення про звільнення Кличка з посади голови КМДА було прийнято на засіданні Кабміну 4 вересня. Воно спрямоване на затвердження президенту Володимиру Зеленському.

Пізніше Кличко відреагував на рішення Кабміну. Він вважає незаконним рішення Кабміну про звільнення його з посади голови КМДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *