Швидкість руху в Києві знизять до 50 км/год

Максимальну швидкість дорожнього руху в Києві знизять з 1 листопада. Обмеження торкнеться сім столичних доріг, де в теплий період можна було їздити до 80 км/год.

У Києві з 1 листопада максимально допустима швидкість руху на автошляхах буде 50 км/год. Про це повідомляє Центр організації дорожнього руху в середу, 30 жовтня.

Обмеження вводиться на семи столичних автошляхах, де в теплий період дозволялося їхати до 80 км/год.

Зокрема, обмеження будуть діяти на проспекті Шухевича (від Північного мосту до вул. А. Бальзака), вулиці Набережно-Рибальська (від Гаванського мосту до вул. Електриків), Наддніпрянському шосе, Набережному шосе (від Поштової площі до Наддніпрянського шосе), Столичному шосе (до вул. Академіка Заболотного), вулиці Саперно-Слобідська (від вул. Н. Грінченка до Південного мосту), проспекті Миколи Бажана (від Південного мостового переходу до Харківської площі).

“Зміна швидкісного режиму передбачено рішенням Київської міської ради від 9.10.2018 №1739/5803 “Про перелік ділянок доріг, на яких дозволяється швидкість руху транспортних засобів до 80 км/год. в період з 01 квітня по 01 листопада”, – додали в прес-службі.

Нагадаємо, що з 1 жовтня потрібно включати ближнє світло фар на заміських дорогах. Водії з 1 жовтня по 1 травня зобов’язані включати ближнє світло фар на заміських дорогах у будь-який час доби, як того вимагають правила дорожнього руху.

Також повідомлялося, що в Україні запрацюють нові “радари” TruCam. Лазерні прилади для вимірювання швидкості руху автомобіля з веденням відеофіксації з’являться на дільницях з підвищеною аварійністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *