У Києві введуть постійне обмеження для вантажівок

Впроваджувати зміни почнуть на в’їзді зі сторони Житомира, а згодом і на інших в’їздах у столицю України.

У Києві діятиме постійне обмеження на рух вантажних автомобілів з масою більше 4,5 тонни в годину пік – з 07:00 до 10:00 ранку та ввечері з 17:00 до 20:00. Про це повідомляється на сайті столичної держадміністрації у середу, 6 листопада.

Так, радник Київського міського голови Максим Бахматов підтвердив, що обмеження будуть впроваджені на постійній основі, починаючи з 7 листопада.

“Це буде відтепер і назавжди… Точно ми починаємо в години пік і назавжди”, – відповів Бахматов на питання, чи будуть обмеження стосуватиметься лише певного періоду.

Начальник управління патрульної поліції в Києві Юрій Зозуля розповів, що заходи будуть стосуватися пікових годин увечері і вранці.

“Ми будемо обмежувати в’їзд: фури будуть паркуватися на під’їздах до Києва, щоб це не створювати проблем для міста. Як тільки міський транспорт доїде на роботу, ми почнемо пускати фури”, – сказав Зозуля.

Зараз йде інформування водіїв вантажівок, а також установ і організацій, які мають відношення до регулювання транспортних питань.

Впроваджувати зміни почнуть на в’їзді зі сторони Житомира, а згодом і на інших в’їздах.

За словами Бахматова, за добу в Київ в’їжджає до 50 тисяч вантажних авто, що негативно позначається на трафік і екології.

У КМДА повідомляють, що в години, коли в’їзд для великовантажних авто буде дозволений (з 20:00 до 07:00), рухатися вони зможуть наступними шляхами: просп. Бажана; Південний мостовий перехід через р. Дніпро; Столичне шосе; вул. Академіка Заболотного; Одеська Площа, Велика кільцева дорога; просп. Академіка Палладіна; вул. Міська; Гостомельське шосе; Нова дорога; просп. Мінський; площа Тараса Шевченка; вул. Полярна; вул. Богатирська; площа Тульська; просп. Степана Бандери; просп. Романа Шухевича (Генерала Ватутіна); площа Керченська; вул. Братиславська; Броварський просп..

Як відомо, у Києві часто забороняють рух вантажівок влітку через спеку, а взимку-за снігопадів, однак обмеження не були постійними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *