Примусове виселення: у Кличка розповіли про ситуацію з гуртожитком

Гуртожиток знаходиться у приватній власності і представники виконавчої служби виконували рішення суду, повідомили в КМДА.

Будівля аварійного гуртожитку на вулиці Польовій в Києві знаходиться у приватній власності. А представники виконавчої служби, які 7 листопада повідомили мешканцям гуртожитку про примусове виселення, виконували рішення суду. Про це заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник, передає прес-служба КМДА.

“Це будівля давно знаходиться у приватній власності і не на балансі міста. Але місто намагається допомогти. Людям давно було запропоновано переселитися в гуртожиток на вулиці Академіка Туполєва. Неодноразово ми проводили зустрічі, переконували людей. Адже гуртожиток на Польовий – непридатне для проживання. Там не можна включити тепло, там велика проблема з електрикою. Там просто небезпечно жити”, – зазначив Поворозник.

Раніше ЗМІ повідомили, що мешканців гуртожитку в Києві прийшли виселяти “титушки”. Озброєні молодики вчинили бійку та намагалися силою виселити людей з гуртожитку. Кличко заявив, що зловмисники затримані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *