У Києві чоловік відкрив вогонь по сусідам через комунальні борги

Два мешканця створили великий борг за опалення та електрику, з-за чого страждали інші мешканці.

Увечері в середу, 6 листопада, у Києві конфлікт між мешканцями багатоквартирного будинку закінчився стріляниною. У результаті спілкування на підвищених тонах один чоловік потрапив у лікарню у важкому стані, повідомляє Інформатор.

Зазначається, що інцидент произошелоколо 18:15 на вулиці Петра Чаадаєва, 2а.

Одна з місцевих мешканок повідомила, що у стрільця і до цього були конфлікти з мешканцями. Причиною стало те, що він заборгував велику суму за опалення, яке в будинку в цьому році так і не включили. Також почалися перебої з електрикою. Як виявилося, причиною цього став мешканець на ім’я Олексій. Сусіди і до цього намагалися вплинути на нього, а тепер зібралися всі разом і спробували його напоумити. Однак, якщо в перший раз все пройшло відносно спокійно, то в другій боржник просто відкрив вогонь по сусідах з Сайги.

В результаті один з мешканців будинку отримав поранення ноги, і у важкому стані (постріл пошкодив артерію) потрапив у лікарню. Зараз його стан невідомо.

Раніше повідомлялося, що в Харкові чоловік прострелив ногу своїй сестрі в ході сварки про майно.

А в Києві напередодні відкрили стрілянину по швидкісному трамваю. У салоні розбиті стекла, але обійшлося без людських жертв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *