У Києві затримали відомого “злодія в законі”

Нелегально проживаючи в Києві, відзначають в поліції, фігурант, крім створення і контролю злочинних груп, також відвідував “сходки” кримінальних авторитетів.

У Києві затримали так званого “злодія в законі” на прізвисько “Лаша Очамчирський”, який нібито мав намір контролювати діяльність злочинних груп, що займаються крадіжками, вимаганнями та викраденням людей, повідомив прес-центр правоохоронців.

В Україні його неодноразово затримували, а до 2017 року він навіть перебував у міжнародному розшуку за підозрою у створенні банди для викрадення людей і відмивання коштів.

“В кримінальному середовищі він виконує роль “третейського судді” і підтримує дружні відносини з кримінальними авторитетами різних країн”, – пояснили в поліції.

Нелегально проживаючи в Києві, відзначають в поліції, фігурант, крім створення і контролю злочинних груп, також відвідував “сходки” кримінальних авторитетів. На одній з них його затримали в березні, після чого вивели в Туреччину і заборонили в’їзд в Україну на три роки. Повернувся в країну він шляхом незаконного перетину кордону, пояснили в Нацполиции.

15 листопада його затримали на столичній Кільцевій дорозі. Він доставлений у пункт тимчасового перебування, вирішується питання про примусове видворення затриманого.

Нещодавно повідомлялося, що в Одесі затримали кримінального авторитета з Росії.

Раніше в Запоріжжі перерізали горло кримінальному авторитету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *