Рух на Північному мосту в Києві частково обмежать

Обмеження діятиме із 8:00 до 17:00 18 листопада. У КМДА кажуть, що постараються завершити роботи до вечірньої години пік.

У Києві на Північному мосту частково обмежать рух у понеділок, 18 листопада. Про це повідомила прес-служба КМДА в неділю, 17 листопада.

Повідомляється, що обмеження діятиме із 8:00 до 17:00.

Як зазначили у комунальній корпорації, триває поточний ремонт покриття Північного мосту. Роботи виконують поетапно, мінімізуючи обмеження руху. Роботи будуть проходити у напрямку Троєщини.

“Щоб менше впливати на трафік, основні роботи планується зробити до вечірніх годин пік. Під час робіт рух буде частково обмежено”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що раніше фахівці заявили про критичний стан мосту Патона в Києві. Представник Інституту заявив, що обстеження виявило серйозну корозію металу, а міст знаходиться в непрацездатному стані, і його потрібно в терміновому порядку закрити на ремонт.

Також повідомлялося, що в Києві встановлено прогін Шулявського мосту над проспектом Перемоги. При зведенні шляхопроводу використовуються потужні домкрати, дозволяють у стислі строки здійснити масштабні роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *