У Києві заарештували партію мобільних телефонів і комп’ютерів майже на 60 млн

Товари передали в управління Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.

Суд задовольнив клопотання прокуратури Київської області про накладення арешту на товари вартістю 59 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області у вівторок, 19 листопада.

За даними наглядового відомства, під час досудового розслідування слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ГФС в Київській області на території Київської митниці ГФС виявлено та вилучено мобільні телефони різних виробників і моделей, аксесуари до мобільних телефонів та комп’ютерної техніки, медичні апарати і пристрої для обробки інформації.

“Постановою Солом’янського районного суду міста Києва задоволено клопотання прокуратури про накладення арешту на вищезазначені товари та передачу вказаного майна в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА)”, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в Ужгороді виявили склад із контрабандними автозапчастинами. Для ввезення в Україну без сплати мит автотовари розбиралися до таких розмірів, що не підлягали декларуванню.

Також стало відомо, що на кордоні під капотом Porsche Cayenne знайшли майже 600 наручних годинників Саѕіо на мільйон гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *