У столичному ресторані отруїлися п’ятеро людей

У ресторані київської готелі, де ймовірно отруїлися п’ятеро студентів, виявлено масові порушення.

У Києві зареєстровано п’ять випадків гострої кишкової інфекції серед студентів, які, як підозрюють, пов’язані з вживанням їжі в ресторані одного зі столичних готелів. Про це у вівторок, 19 листопада, повідомив прес-центр Госпродпотребслужбы Києва.

Наголошується, що 18 листопада співробітники відомства провели інспектування ресторану, за результатами якого встановлено порушення.

Зокрема, готель не представила відомості про державну реєстрацію потужності оператора ринку; потужності не підтримуються в чистоті; частково пошкоджено покриття стін і підлоги в роздавальної; не забезпечено розміщення харчових відходів у закритих контейнерах, сконструйованих для максимального рівня захисту.

Також в ході позапланового інспектування відібрані змиви з об’єктів навколишнього середовища для лабораторних досліджень.

За підсумками інспектування було прийнято рішення про тимчасове призупинення виробництва і направлено звернення в поліцію.

Раніше повідомлялося, що в Києві на поминках отруїлися 14 осіб. На зразках продуктів були виявлені патогенні мікроорганізми сальмонели.

Нагадаємо, у Львівській області на весіллі отруїлися 13 осіб. Гості заходу приймали в їжу смажену рибу, червону рибу, фаршировані печериці та м’ясні слойки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *