Новий рік-2020: головну ялинку України засвітять 19 грудня

Софійська площа в Києві перетвориться в чарівний світ пригод Лускунчика, пообіцяли організатори.

Урочисті заходи в Києві з нагоди новорічних свят на Софійській і Контрактовій площах розпочнуться з 14 грудня і триватимуть до 19 січня. Урочисте запалення ялинок відбудеться в день Святого Миколая, 19 грудня о 19:00. Про це повідомляє мерія Києва з посиланням на організаторів культурно-мистецького проекту Новий рік-2020 у четвер, 21 листопада.

Тематикою святкового містечка на Софійській площі стане знаменита різдвяна історія про Лускунчика. 19 грудня о 17:00 святкування відкриє різдвяний парад, який пройде від Національної опери України до Софійської площі. Після закінчення параду відбудеться офіційне засвічення ялинки.

Ялинку прикрасять 750 іграшок у вигляді цукерок і чотири кілометри гірлянд теплого кольору. Навколо ялинки розгорнеться восьмикутна зірка з яскравих гірлянд. Головні герої казки про Лускунчику “охоронятимуть” ялинку разом з українськими козаками. Монтаж ялинки почнуть 5 грудня, її висота – 30 м, її складуть з гілок і не будуть рубати окремо дерево.

На Софійській площі також курсуватиме різдвяний експрес.

На Контрактовій площі прикрасять ялинку в стилі Опішні – центру традиційного гончарства в Полтавській області. Різдвяне містечко також буде присвячений цій темі. Тут відкриють резиденцію святого Миколая, 19 грудня запалять ялинку в етнічному стилі.

В програмі святкування – хода звіздарів 7 січня, виконання масової коляди, встановлення Дідуха і народні гуляння; щедрування в переддень святого Василя, виступ фольклорних колективів. Щодня можна буде покататися на стріт-арт ковзанці, де працюватимуть інструктори, і гірках.

Відвідувачів чекають концертна програма, фото-зони, атракціони, фуд-корти, сувеніри, скульптури-гіганти, ілюмінація.

З 14 грудня 2019 року до 12 січня 2020-го зимові розваги триватимуть на Софійській площі, Володимирському проїзді (від Михайлівської площі до перетину з вулицею Алли Тарасової), проїжджої частини Володимирського проїзду навпроти будинку №5. А з 14 грудня 2019 року до 19 січня 2020-го – на Контрактовій площі, вулиці Петра Сагайдачного (від Контрактової площі до перетину з вулицею Андріївською).

Раніше повідомлялося, що Новий рік у Києві пройде в німецькому стилі. Організатори обіцяли живу ялинку, Санта Клауса з Європи і концерти щодня.

Також стало відомо, як українці будуть відпочивати на Новий рік-2020. Очікується два тривалих уїк-енду, але їх доведеться відпрацьовувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *