У Києві відбулися сутички під час Транс-маршу

Представники радикальних угруповань кинули в учасників Маршу яйцями, заявили в Amnesty International.

У центрі Києва відбувся Транс-марш, присвячений Міжнародному дню пам’яті трансгендерних людей, загиблих з-за трансфобії. У ході заходу відбулися зіткнення, повідомляє РБК-Україна в суботу, 23 листопада.

Хода почалося на Михайлівській площі і завершилося на Поштовій площі.

“Поряд з активістами вийшли і противники маршу пам’яті трансгендерних людей, які намагалися прорвати кордон поліції, який захищав проведення маршу. В результаті відбулися зіткнення декількох супротивників затримали правоохоронці”, – йдеться в повідомленні.

У свою чергу Amnesty International в Україні повідомляє, що “представники радикальних угруповань кинули в учасників Маршу яйцями, також відбулася бійка”.

В Україні марш до Дня пам’яті трансгендерних людей проводиться з 2016 року. У цьому році захід почали мітингом, під час якого учасники згадали загиблих хвилиною мовчання.

Раніше в жовтні в Києві відбувся черговий марш прихильників легалізації медичної марихуани. Учасники акції вимагали врегулювання законного доступу пацієнтів до медичного каннабису, а також декриміналізації незначних проступків, пов’язаних з незаконним зберіганням канабісу без мети збуту.

Депутати Чернівців підтримали петицію про заборону акцій ЛГБТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *