У Києві поліцейські врятували жінку від самогубства

Копи змогли хитрістю підійти до жінки і вирвати з її рук ніж, яким вона мала себе зарізати.

У Києві на зупинці громадського транспорту жінка хотіла вчинити самогубство за допомогою ножа. Про це в п’ятницю, 6 грудня, повідомила прес-служба патрульної поліції.

Так, в поліцію надійшов дзвінок від працівників швидкої допомоги. Медики не могли підійти ближче до жінки з ножем, щоб надати їй медичну допомогу, адже вона тримала ножа біля живота і погрожувала себе порізати.

“За кілька хвилин патрульні прибули на місце події, але жінка і їх не підпускала до себе ближче, ніж на кілька метрів. Кожен раз, коли поліцейські намагалися підійти ближче, вона все більше нервувала і попереджала, що якщо хто наблизиться в її бік, то вона завершить свій план – скоїть самогубство”, – повідомили в патрульній поліції.

Повідомляється, що патрульний швидко придумав спосіб, як відвернути її увагу і підійти ближче. Він зауважив, що жінці було холодно, а її шапка лежала неподалік на тротуарі. Підібравши шапку, він запропонував жінці її одягнути, але вона не захотіла відпускати ніж. Тоді інспектор запропонував їй свою допомогу і, скоротивши відстань, ривком висмикнув ножа з її рук.

Жінку одразу передали медиками для надання екстреної допомоги.

Раніше повідомлялося, що в Києві поліцейські відрадили від самогубства двох чоловіків.

Перед цим житель Київської області застрелився у відділенні поліції. Він звільнив одну руку з наручників, вихопив пістолет і почав погрожувати їм правоохоронцям.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *