У Києві достроково відремонтували міст Патона

Ремонтні роботи на мосту Патона були завершені на три доби раніше, ніж було заплановано. Застосовувався бетон з поліпшеними якостями.

У Києві повністю відновлено рух автомобільного транспорту на мосту Патона і Південному мосту. Про це повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації, в суботу, 21 грудня.

Відзначається, що ремонтні роботи на мосту Патона були завершені на три доби раніше, ніж було заплановано. Застосовувався бетон з поліпшеними якостями. Станом на зараз рух автотранспорту по мосту знову відновлено.

Крім того, були завершені поточні ремонтні роботи на Південному мосту. Рух автотранспорту на Південному мосту також було відновлено.

Нагадаємо, цього тижня стало відомо, що у Києві виявили аварійний просідання покриття на мосту Патона. Рух автотранспорту було обмежено. Планувалося, що роботи триватимуть до 23 грудня.

Раніше фахівці заявили про критичний стан мосту Патона в Києві. Обстеження виявило серйозну корозію металу. Стверджувалося, що міст знаходиться в непрацездатному стані, і його потрібно в терміновому порядку закрити на ремонт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *