Аварію біля ТРЦ у Києві ліквідують через добу

Рух на аварійній ділянці обіцяють відновити завтра вранці. Робота ТРЦ припинена.

Комунальники ліквідовують ушкодження біля торгового центру Осеап Plaza у Києві протягом доби, повідомляє прес-служба Київтеплоенерго у вівторок, 14 січня.

У компанії нагадали, що пошкодження сталося вчора о 20:19 через зношеність мережі. Трубопровід діаметром 1000 мм було прокладено в 1987 році. Він обслуговує близько 3 тис. будівель.

Відзначається, що відразу ж після виявлення пошкодження аварійні бригади Київтеплоенерго почали відкачування води, а диспетчерські служби – перепідключення клієнтів на живлення від іншого теплоджерела. Таким чином, до 7:00 14 січня теплопостачання клієнтів в зоні пошкодженого трубопроводу було відновлено.

Зараз на місці працюють три аварійно-відновлювальні бригади Київтеплоенерго і задіяна спецтехніка. В ході проведення ремонтних робіт буде замінений весь ділянку пошкодженого трубопроводу довжиною 23 метри на проїжджій частині.

У Київтеплоенерго відзначили, що зварювальні роботи будуть завершені сьогодні опівночі, після чого почнеться відновлення асфальтового покриття на проїжджій частині.

Також в комунальному підприємстві додали, що ТРЦ Ocean Plaza був побудований з порушенням нормативів в охоронній зоні тепломереж.

На час ремонту рух на даній ділянці дороги перекрито. У зв’язку з цим змінено маршрути тролейбусів №№ 1, 12, 42-Д, 43, 50 та автобусів №№ 20, 20-К, 27, 51, 52.

Як повідомляє ДСНС, вода в ТРЦ зійшла самопливом, його роботу тимчасово призупинено.

Нагадаємо, в результаті аварії ТРЦ Ocean Plaza затопило, травми отримали десять осіб, з них семеро досі перебувають у лікарні.

Також через прорив труби під асфальт провалилася маршрутка з пасажирами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *