Прорив біля Ocean Plaza: рятувальники розповіли про паніці

Співробітникам ДСНС вдалося врятувати з небезпечної пастки 13 чоловік – сім з громадського транспорту і шість – з торгового центру.

Київські рятувальники опублікували хронологію дій співробітників після прориву труби на вулиці Антоновича біля ТЦ Ocean Plaza, пише прес-служба ДСНС у вівторок, 14 січня.

За даними рятувальників, першим на місце події прибуло чергове відділення частини спеціальної пожежної техніки загону технічної служби Головного управління.

“Видимість була дуже погана, бо вулиця була оповита гарячою парою, а по асфальту текла гаряча вода. У такий сиутации пожежники-рятувальники виявилися вперше… Начальник караулу Олександр Бугай розділив відділення на дві групи, щоб швидше і ефективніше провести розвідку. Троє рятувальників попрямували в одну сторону, а він разом зі старшим пожежним Олександром Шипіленко пішли в парову гущу”, – йдеться в повідомленні.

Там рятувальники побачили маршрутку, в якій було чотири людини, і на спині по одному перенесли пасажирів в безпечну зону. Після цього начальник варти та старший пожежний підійшли до корця, де також знаходилися люди. Рятувальники винесли ще троє пасажирів, потім повернулися, щоб винести речі літньої жінки, а після цього пішли всередину ТЦ.

“Спустившись по сходах ескалатора, Олександр Бугай та Олександр Шипіленко опинилися в зоні нульової видимості… з-за гарячого повітря важко було дихати… На столах знаходилися люди… Вони були налякані і втомлені, вода все прибувала… Самостійно вибратися не було можливості, адже під ногами був окріп”, – уточнили в ДСНС.

Протягом вечора врятувати з пастки вдалося 13 чоловік – сім з громадського транспорту і шість – з торгового центру.

У кафе на нульовому поверсі вода надходила дуже швидко, відвідувачі закладу не могли вийти через основний вхід. Наростала паніка, одна жінка втратила свідомість, її витягла охорона ТЦ.

Двоє охоронців отримали опіки ніг, але відмовилися від медичної допомоги. Також із затопленого торгового центру витягли жінку, яка зняла взуття із-за опіків і самостійно не могла вибратися.

Раніше повідомлялося про стан постраждалих від прориву труби з окропом біля ТЦ Ocean Plaza.

Нагадаємо, в результаті прориву труби біля ТРЦ Ocean Plaza в Києві травми отримали десять осіб, більшість знаходяться в лікарні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *