Прорив у Ocean Plaza: стало відомо про стан потерпілих

Лікарі проводиться місцеве лікування опіків у потерпілих, тобто рани лікуються під спеціальними покриттями.

Всіх постраждалих в результаті прориву труби з окропом біля ТРЦ Ocean Plaza госпіталізували в Київську міську клінічну лікарню № 2. Про це повідомив заступник головного лікаря Жернов Андрій, передає 112 Україна.

“Проводиться місцеве лікування ран, тобто рани лікуються під спеціальними покриттями, під покриттями, що одночасно знеболює ранову поверхню і сприяє епітелізації, загоєнню цих ран. А також проводиться інфузійна терапія, антибіотикотерапія, це загальне лікування, яке отримують хворі в такому стані з такою площею ран”, – зазначив Жорно.

Також у столичній прокуратурі повідомили, що головне виробництво за фактом пориву труби перекваліфіковано за іншою статтею.

Зараз відомості за даним фактом внесено до ЄРДР за статтею “Порушення під час розроблення, конструювання, виготовлення чи зберігання промислової продукції правил, що стосуються безпечного її використання, а також порушення під час проектування чи будівництва правил, що стосуються безпечної експлуатації будівель і споруд, особою, яка зобов’язана дотримувати таких правил, якщо це створило загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків або заподіяло шкоду здоров’ю потерпілого” Кримінального кодексу України.

Раніше повідомлялося, що в результаті прориву труби біля ТРЦ Ocean Plaza в Києві травми отримали десять осіб, з них семеро досі перебувають у лікарні.

Потоп в ТРЦ Києва: названа причина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *