Вбивство двох дівчаток у Києві з’явилися нові подробиці

Господиня квартири розповіла, як виявила тіла дівчаток. Мати однієї з убитих описала страшні травми, які були на тілі дочки.

Господиня квартири, в якій знайшли тіла 19-річної Марії Каминіна і 16-річної Єви Лисенко, розповіла, як зробила страшну знахідку. Про це вона сказала в ефірі ток-шоу Стосується кожного в середу, 21 січня.

Коли господиня квартири приїхала туди, то нічого підозрілого не побачила, крім безладу і забитого наглухо шафи на балконі. Це її стурбувало, і вона викликала чоловіка перевірити шафа.

“Він відкрив і каже: ну, йди дивись, що в твоєму шафці… Я побачила там перестановку, полички деякі були зняті і складені… Якісь згортки… Я кажу чоловікові: “Подивися, що там!”. І коли він мені сказав, що там дві ніжки… Потім коли я сама підійшла подивитися, я побачила ніжки дитячого розміру…”, – розповіла жінка.

Першою думкою було те, що це манекен, поділилася господиня.

“Я вистрибнула з балкона, чоловік каже: “Там ще рука!”. Я кажу: “Так поторкай, що там може бути”. Він каже: “Ну, воно м’яке!”, – додала жінка.

В квартирі було чотири склянки, чотири недопалка, на підставі чого можна зробити висновок, що там знаходилися саме чотири людини. Жодних слідів або плям крові ніде не було.

Мати однієї з дівчаток розповіла жахливі подробиці про смерть дочки. За її словами, на обличчі дівчинки була частково зрізана шкіра, було ножове поранення в серце, перерізане горло і був відсутній великий шматок шкіри на шиї.

Нагадаємо, тіла 16-річної Єви і 19-річної Марії знайшли в Києві на найманій квартирі в шафі на балконі. Їх виявила господиня квартири, яка здала житло на Новий рік в оренду чоловікові і його подружці.

Підозрюваних у вбивстві чоловіка і жінку правоохоронці затримали в Одесі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *