У Києві вилучили 17 тонн контрафактного спирту

Ділки намагалися реалізувати продукцію через невеликі торгові точки з підробленими документами.

Служба безпеки України вилучила в Києві велику партію етилового спирту невідомого походження. Про це повідомляє прес-служба відомства в середу, 12 лютого.

“Оперативники отримали інформацію про нелегальне переправлення в Київ оптової партії підакцизного товару. Під час перевірки вантажного автомобіля на одному зі складів Оболонського району правоохоронці виявили 17 тонн контрафактного спирту. Товар супроводжували п’ять жителів з різних областей України”, – йдеться в повідомленні.

Встановлено, що ділки намагалися реалізувати продукцію через невеликі торгові точки з підробленими документами. Вартість вантажу становить майже 900 тисяч гривень.

Порушено кримінальну справу за статтею про незаконному виготовленні, зберіганні, придбанні, перевезенні підакцизних товарів (ч. 2 ст. 199 КК України). Планується проведення експертиз виявленого контрафакту.

Встановлюються постачальники, замовники та інші особи, причетні до протиправної діяльності.

Раніше у Київській та Сумській областях ліквідували два підпільних виробництва спирту з вмістом метанолу. Вартість вилученого фальсифікованого спирту становила 143,5 млн гривень.

Також у Рівному вилучили 24 тисячі пляшок фальсифікату. На двох складах зберігалася продукція українських товаровиробників з підробленими акцизними марками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *