У Києві В черзі до лікаря помер чоловік – ЗМІ

У поліклініці, як розповіла очевидець, не знайшлося ні одного лікаря, щоб надати загиблому першу невідкладну допомогу.

У київській лікарні у черзі на прийом до лікаря помер чоловік. У медичному закладі ніхто не зміг надати йому першу невідкладну допомогу. Про це повідомила очевидець Олена Кагал, передає Апостроф.

Трагедія сталася вранці 13 лютого у Київській міській клінічній лікарні №10. За словами Кагал, близько половини дев’ятого у 40-річного чоловіка прямо у черзі на гастроскопію (обстеження шлунку і кишківника) різко погіршилося самопочуття.

“Через хвилину він синіє. На весь поверх, де, до речі, сидять кардіологи, не знайшлося жодного лікаря, який би міг надати першу допомогу. Не знайшлося і в усьому 11-поверховому будинку. Нікого. За ліками першої допомоги в аптеки бігали люди з черги. “Швидку” чекали 30 хвилин”, – написала мешканка Києва.

Жінка підкреслила, що лікарі в поліклініці нічим допомогти не змогли і пояснили, що просто нічим. Медики “швидкої” після приїзду лише констатували смерть.

Нагадаємо, в Одесі чоловік помер із-за бездіяльності п’яних лікарів швидкої. Поліцейські, викликали “швидку”, були змушені самі проводити реанімацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *