Впровадження е-квитка обійшлося Києву в 500 млн

Витрати на одиницю транспортного засобу складають 206 тис. гривень. Міська влада запевняють, що це значно дешевше, ніж у Львові та Харкові.

Київ витратив 504 млн гривень на впровадження єдиного електронного квитка. Це – один з наймасштабніших смарт-проектів у столиці, який проходив у кілька етапів, повідомляє у вівторок, 25 лютого, прес-служба КМДА.

Відзначається, що за рік міська влада технологічно адаптували до системи електронного квитка 100% мережі комунального транспорту: 1326 одиниць наземного транспорту і 359 турнікетів в метро. Також було створено понад 4000 місць продажу е-квитка.

“Впровадження електронного квитка коштувало столиці близько 504 мільйонів гривень. Постачальників техніки і послуг обрали в рамках тендеру через систему публічних електронних закупівель Prozorro. Витрати на одиницю транспортного засобу в Києві складають 206 тис. гривень”, – зазначив директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров.

Він також зазначив, що на облаштування аналогічного квитка у Львові на один транспортний засіб знадобилося 526,6 тис. гривень, а в Харкові – 411 тис. гривень.

Адміністрація заявляє, що весь громадський транспорт готовий до запуску електронного квитка 1 квітня.

Е-квитком можна буде оплатити поїздку в метро, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та міській електричці. Нова лінійка проїзних квитків передбачає фіксовану кількість поїздок на всіх видах громадського транспорту протягом місяця в залежності від потреб пасажира. Тариф залишається на рівні 8 гривень за одну поїздку.

Діятимуть проїзні на 46, 62, 92 і 124 поїздки на місяць вартістю 290 грн, 390 грн, 575 грн і 770 гривень відповідно.

Нагадаємо, раніше планувалося завершити експеримент по запровадженню електронного квитка 30 жовтня 2019 року і з 31 жовтня 2019 року ввести в промислову експлуатацію автоматизовану систему обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *