Covid-19: Київ просить обмежити авіасполучення

На засіданні РНБО розглядають питання про закриття пунктів пропуску на кордоні та авіасполучення з країнами з коронавірусом.

Влада Києва звернулися до Міністерства інфраструктури та керівництву аеропорту Бориспіль з проханням закрити авіасполучення з країнами, в яких зафіксована епідемія коронавіруса.

“Ми робимо все можливе, щоб не допустити поширення хвороби в Києві і Україні. Аеропорти – ворота в нашу країну, і один з перших фільтрів для недопущення інфікованих людей. Припинення авіасполучення з країнами, де сьогодні поширюється епідемія, необхідне для мінімізації ймовірності спалаху коронавіруса як у Києві, так і в країні в цілому”, – заявив мер міста Віталій Кличко.

Він додав, що Київ досі йдуть рейси з Італії, де спостерігається найгірша ситуація з коронавірусом в Європі.

Також мер нагадав, що з 12 березня у столиці ввели обмежувальні заходи.

Зазначимо, зараз проходить засідання РНБО, на якому мали вирішити, які пункти пропуску закривати на кордоні і варто обмежувати авіасполучення з-за коронавіруса.

Як повідомлялося, напередодні в Київ прилетів літак з Мілана. Один з пасажирів рейсу заявив, що половина людей на борту мали ознаки захворювання. Кількох з них перевірили на коронавірус. Як стверджують у Моз, результат був негативним.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *