Київ запроваджує обмеження при відвідуванні магазинів

Термін виконання – 25 березня

У столиці з 25 березня вводяться обмеження при відвідуванні магазинів і аптек. В торгових приміщеннях не повинно знаходитися більше одного людини на 10 квадратних метрів.

В Києві, з 25 березня вводяться обмеження на перебування громадян у приміщеннях продуктових магазинів і аптек. Про це йдеться в протоколі № 16 Постійної комісії ТЕБ та НС Київської міської державної адміністрації від 21 березня, оприлюдненому на сайті КМДА.

“Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), керівникам мережі продуктових магазинів і аптек забезпечити наявність споживачів у торговельному приміщенні в кількості 1 людина на 10 кв. м та забезпечити заходи по дотриманню санітарних норм”, – йдеться в документі.

Відповідальними за виконання особами визначені: виконуюча обов’язки директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Валентина Попович, керівники підприємств.

Термін виконання – 25 березня.

Раніше в Києві заборонили доступ на дитячі та спортмайданчики. А також з 22 березня в Києві припинить роботу громадський транспорт через пандемію COVID-19. Перевозити за спеціальними перепустками будуть лише співробітників критично важливих інфраструктурних об’єктів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *