Поліція зайнялася клінікою, скрывшей позитивний результат на коронавірус

У МВС відкрили справу за статтею про порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних хвороб і масових отруєнь.

Правоохоронці відкрили кримінальну справу проти приватної клініки, яка при отриманні позитивного результату на коронавірус, не повідомила про це відповідні державні установи. Про це у вівторок, 24 березня, повідомляє прес-служба МВС.

Відзначається, що під час моніторингу мережі співробітники поліції виявили публікацію, в якій зазначалося, що в одній з приватних клінік столиці киянину зробили тест на виявлення коронавирусной інфекції.

“Однак про проведення даної маніпуляції і отримання позитивного результату співробітники закладу не повідомили в Міністерство охорони здоров’я та Центру громадського здоров’я”, – йдеться в повідомленні.

За даним фактом слідчим відділом Солом’янського управління поліції відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею про порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних хвороб і масових отруєнь (по 1 ч. ст. 325) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці встановлюють осіб, причетних до скоєння кримінального злочину і проводять усі необхідні слідчі дії.

Раніше стало відомо, що Медцентр не повідомив в Моз про те, що аналіз виявив коронавірус у чоловіка, який нещодавно повернувся зі Швейцарії.

Пізніше в Моз заявили, що приватні клініки будуть позбавляти ліцензії за недотримання правил тестування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *