У Києві заборонили продаж шаурми і кави

У Києві заборонили вуличну продаж кави

Влада також ввели масковий режим” для людей, що знаходяться в адміністративних, виробничих приміщеннях і в громадському транспорті.

У Києві на час карантину заборонили продавати шаурму і кавові напої. Рішення про закриття відповідних Мафів прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це у вівторок, 24 березня, повідомляє Офіційний портал Києва.

“Київ посилює обмежувальні заходи для запобігання поширення коронавіруса. Зокрема, мова йде про заборону роботи Мафів по реалізації шаурми, приготування та продажу кавових напоїв тощо, а також про заборону реалізації в торгових точках алкогольних напоїв на розлив та приготування і продаж кавових напоїв”, – йдеться в повідомленні.

Також у столиці вводиться обов’язковий “масковий режим” для людей, що знаходяться в адміністративних, виробничих приміщеннях і в громадському транспорті. Забезпечити впровадження такого режиму повинні Національна поліція і районні адміністрації.

Міська влада також звернулася до Національної академії медичних наук з проханням направити в столичні лікарні інфекціоністів, фахівців епідеміологічного напрямку і спеціалістів з лабораторної діагностики.

“Їхня допомога необхідна для прийняття своєчасних заходів по наданню кваліфікованої медичної допомоги особам, хворих COVID-19”, – йдеться в повідомленні.

Рішення Комісії є обов’язковими для виконання.

Раніше повідомлялося, що влада Києва побоюються “імпорту” коронавіруса. Відзначається, що більшість випадків коронавіруса в Києві у людей, які прибули з-за кордону.

Соціологи з’ясували, як українці дотримуються карантину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *